Bambino Günleri Başlıyor!

Geçen dönemden katılanlar bilir. Minikler Bambino Oyuncak’ta Aynur Teyze ile buluşmayı çok seviyordu.

Onun sıcacık oyuncakçısında nereye bakacaklarını şaşırıyor, heyecanlanıyor, sosyalleşiyor, minik ellerini kullanıyorlardı.

Yaz döneminde Bambino aktivitelerimize ara vermiştik. Bizler çocuklarımızla seyahatlerdeyken, Aynur Hanım boş durmadı. Bambino Oyuncak’ı elden geçirdi, yeniledi.

Şimdi kollarını açtı bizleri bekliyor. Ne zaman mı? Bu Perşembe (29 Eylül) saat 16:30’da 4-8 yaş arası bızdıklar Bambino Oyuncak’a davetli.

Ne mi yapılacak?

Atık malzemelerden harika bir çalışma bekliyor minikleri. Amacımız atık malzemelerin ne kadar yaratıcı şekilde kullanılabileceğini göstermek, deneyimlemelerini sağlamak. Bu nedenle katılacak herkesin yanında evden kullanmadığı renkli kağıtları, kurdeleleri ve kumaş parçalarını getirmelerini rica ediyoruz.

 

Ayrıca çocuklar için bir sürprizimiz de var bu güne özel 🙂

Bambino Oyuncak ile daha önce tanışmamış olanlar için önemli bir not: Mekânımız minik. Dolayısıyla en fazla 10 çocuğa masa başında yer verebiliyoruz. Bu nedenle katılacaksanız ister bana ama daha da iyisi Aynur Hanım’a hemen bilgi vermeniz çok önemli.

Hepinizi heyecanla bekliyoruz!

Bambino Oyuncak Adres: Tepecik Yolu, Alkent Sitesi Çarşısı, Etiler (Arabanızı siteye girince uygun bir yere park edip yürüyebilirsiniz)

Telefon: 212-352 8182 / aynur@bambinooyuncak.com

 

 

6 Comments

 1. Çok şahane bir site ve çok hoş etkinlikler yapıyorsunuz. Ben Antalya'da yaşıyorum oğlumu büyütürken böyle etkinliklerden hep mahrum kaldım. Gerçi şimdi oğlum 8 yaşında ama, acaba Antalya ya da diğer şehirler için de düşünceleriniz var mı? Sevgiyle kalın :)
  Reply 27 September 2011 at 09:00
  • Özlem Hanım, çok çok teşekkür ederim. Keşke Antalya'ya da uzanabilsem. Peki siz Antalya'da aktivite başlatmak ister misiniz? Neden olmasın :) Güzel bir kitabevinde kitap okuyabilirsiniz, uygun bir mekânda bizim yaptığımız gibi sanat çalışmaları ya da kurabiye pişirme gibi çalışmalar yapabilirsiniz. Haydi siz başlatın, ben duyurayım :)
   Reply 27 September 2011 at 10:18
 2. Dilek
  Defne cim, Yazilarini hayranlikla okuyorum. Basarilarin daim olsun.
  Reply 27 September 2011 at 09:11
 3. Ayse
  Defne"cim, Aynen tahmin ettigim gibi cok guzel, doyurucu, neseli bir blog...Yararlacak cok sey var. Araniza katildigim icin cok mutluyum... Sevgiler
  Reply 27 September 2011 at 14:50

Leave a comment