KVKK

Bizimle paylaştığınız bızdıklarınızın yazılarını ve onlara ait görselleri yayınlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Ancak bunu yapabilmemiz için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında sizi bilgilendirmemiz ve gerekli durumlar için de izninizi almamız gerekiyor. Bu sebeple size yönelik ilgili metni okumanızı, aşağıdaki açıklamaya uygun olarak, istenilen bilgileri doldurmak suretiyle izin vermenizi rica edeceğiz.   

Kişisel Verilerin İşlenmesi Açık Rıza Metni’ni öncelikli olarak çocuğun anne ve babasının birlikte doldurmasını ve imzalamasını rica ederiz. Anne ve babanın ayrı olması veya tek ebeveynli çocuklarda resmi velisinin doldurması ve imzalaması yeterli olacaktır. Bilgileri paylaşılacak çocuğun anne ve babasının olmaması hâlinde yasal temsilcisi formu doldurabilir ve imzalayabilir.

Bilgi akışı öğretmenden ya da aile yakınından gelme hâlinde, anne ve/veya baba veya yasal temsilciye ek olarak, öğretmenin ya da aile yakınından da kendiyle ilintili formu doldurması ve imzalaması yazının yayınlanabilmesi için önemli olacaktır.

Anne/Baba/Yasal Temsilci iseniz, Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni ve Açık Rıza Metnine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Öğretmen/Aile Yakını iseniz Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni ve Açık Rıza Metnine ulaşmak için  tıklayınız.