Birlikte Geleceğiz

Yeni senenin en tazesi : Sürdürülebilir Destek Projesi, BİRLİKTE GELECEĞİZ

Sevgili dostum, Eğitimci-Yazar Banu Tozluyurt  ile el ele gidilmedik köy, ulaşılmadık kadın ve çocuk kalmasın istiyoruz.

Seneler içerisinde her birimiz yaptığımız çalışmalarda gördük ki, kadına ve çocuğa ayrı ayrı el uzatmanın ötesinde onlardaki farkındalığı, bilgi donanımını birlikte tek seferde arttırdığımızda sonuç çok farklı oluyor.

Amacımız bunca senelik tecrübe ve donanımızı memleketimizin her köşesindeki ışıldayan gözlerle, yüreklerle paylaşmak. İki meslek kadını ve iki anne olarak bu adımı birlikte – filmde de izleyeceğiniz üzere – önce Mersin Mezitli’de Kocayer Köyü’nde atmıştık. Sırada Mardin Midyat, daha sonra kim bilir nereler var.

Bu proje çerçevesinde “Bize de gelin!” diyen köyler ve köy okulları lütfen bizimle iletişime geçsin.

Çabaların daha da hızlı sonuç verebilmesi  ve yaygınlaşabilmesi için de ayrıca buradan herkese bir çağrı yapmış olalım: Kurumsal ya da kişisel bazda destek vermek isterseniz veya isteyebilecek tanıdıklarınız varsa bizimle irtibata geçmeniz, bu duyuruyu onlarla paylaşmanız bizi çok mutlu eder.

Bilgi güçtür. Haydi o zaman birlikte güçlenelim!

Bizimle “Birlikte Geleceğiz” diyen, bize tüm donanımıyla destek veren değerli eğitimci Dilek Livaneli‘ye  ve bizimle adım adım yürüyen, yapmak istediklerimizin gözle görülür hâle gelmesini sağlayan sevgili Burak Bakış‘a sonsuz teşekkürler!  

 

 

 

 

 

 

Siz de bizim hayalimize ortak olmak isterseniz aşağıdaki linkten destek olabilirsiniz.

Link