Bambino Aktivitesi Geliyor!

Katılanlar biliyor Bambino Oyuncak’ın sıcacık ortamını. Bu Cuma o ortamı tekrar veya ilk defa yaşamak isteyenler için harika bir aktivite var.

Bir Hollanda markası olan Canenco’nun ürünleri ile çocuklar kendi oyuncaklarını kendileri yapacaklar.

Nasıl mı?

Ahşap parçaları birleştirerek tamamlayan çocuklar sağlığa uygun olarak üretilmiş özel boyalar ile oyuncağı boyuyorlar. Ardından da stickerlar ile süsleyerek oyuncağı son haline getiriyorlar.

Farklı parçalar arasından birbirine uygun olanlarını bularak biraraya getirmeyi gerektiren oyuncak, çocukların el ve zeka becerilerini geliştiriyor. Ayrıca renkli boyalar ile ahşabın boyanması esnasında çocuklar yaratıcılıklarını ön plana çıkarıyorlar.

Çocuk aktivitesi

Aktiviteyi 3-8 yaş arası çocuklar için planladı firma. 3-4 yaş gruba biraz destek vermek gerekebilir ama yine de zevk alacaklarını düşünüyorum.

Bu Cuma, saat 17:00’de katılmak isteyenleri Alkent Bambino Oyuncak’a bekliyoruz. Gelmeden rezervasyon yaptırmayı lütfen unutmayın 🙂

Bambino Oyuncak : 0212-352 8182 / aynur@bambinooyuncak.com

 

2 Comments

  1. Oglusum keske 3yasinda olsa bizde bu guZel etkinliğe katilabilseydik. Ama bu oyuncaklara bakacagim
    Reply 15 May 2011 at 20:44
    • İnşallah oğlunuz 3 yaşına geldiğinde okuma saatleri daha pek çok mekâna yayılmış olacak. En başta bütün kitabevlerinin yapması gerek diye düşünüyorum. Her zaman sizi bekleriz :)
      Reply 15 May 2011 at 22:12

Leave a comment