“0 km.Bızdıklar” Üyelerine Özel

Biz Tırtıl Kids Kitabevi ile güzel işler yapmayı seviyoruz. Yeni adımlar atmaktan korkmuyoruz. Bizleri seven, takip eden kişilere güzellikler sunmak ve onların yüzündeki ışıltıyı görmek en büyük motivasyonumuz.

İşte bu nedenle geçen dönem keyifli okuma saatleri düzenledik birlikte. Minikler geldiler tıpış tıpış, oturdular onlara ayrılmış renkli puflara, dinlediler okuduğum harika kitapları. Ve katkıda bulundular bol bol. Sohbet ettik, paylaştık.

(Bu sezon 11 Ekim, Salı günü saat 16:30’da sizleri yine bızdıklarınız ile Tırtıl Kids’e bekliyor olacağız, İstinye Park’taki mekânlarında. Duyurusunu tekrar yapacağım, unutmayın diye 🙂)

Sonra el ele verdik Tırtıl Kids ile Kitap Şenliği’ne katıldık. Onlar standlarını kurdular, emek verdiler. Ben çimlere oturdum, keyifle gelen miniklere kitaplar okudum.

Amacımız aynı: daha çok kitap okutmak, daha çok kitap elletmek, sevdirmek.

Şimdi de yepyeni bir imkân sunuyoruz 0 km.Bızdıklar okurlarına. Tırtıl Kids’in internet sitesinden kitap alan 0 km.Bızdıklar üyeleri 10% indirim hakkına sahip oluyor!

Evet, gerçekten 🙂

Hem kitapları internetten seçiyorsunuz, hem istediğiniz adrese teslim ettiriyorsunuz, Türkiye’nin neresinde olursanız olun 🙂

Üstelik 10% indirim alabiliyorsunuz.

Kampanyamız Ekim ayı boyunca geçerli. Çok talep olursa belki bir ay daha uzatırız. Ne dersiniz?

Peki ne yapmanız gerekiyor?

 

Öncelikle 0 km.Bızdıklar üyesi değilseniz hemen üye olun.

Nasıl mı?

Bu yazıyı okuduğunuz sitemizin ana sayfasında sağ tarafta kampanya ile ilgili bilgi içeren bölümde yer alan e-mail bölümüne e-posta adresinizi yazın.

Sonra “Abone Olun” bölümünü tıklayın.

 
Bu işlemi takiben karşınıza başka bir ekran çıkacak:

Size 0 km.Bızdıklar’dan gelecek e-maildeki link‘i tıkladığınızda işleminiz tamamlanmış oluyor.

 

 

 

0 km.Bızdıklar üyesi olduktan sonra, size gelecek bilgiler doğrultusunda Tırtıl Kids Kitabevi internet sitesinden indirimli alışverişinizi yapabileceksiniz.

Takıldığınız bir konu olursa bana mutlaka mail atın. Sizleri kitapsız bırakmak istemeyiz çünkü 🙂

2 Comments

  1. Dilek
    Defne cim, ne guzel konulara deginiyorsun. Tebrikler !!
    Reply 4 October 2011 at 18:51
    • Keyifle :) Tırtıl Kids Kitabevi'nin kitap seçeneklerinin bolluğu ve ekibinin bu konudaki titizliği beni her zaman oraya çekiyor. Şimdi 0 km.Bızdıklar üyeleri bu harika avantajdan faydalanabilecek diye çok seviniyorum :)
      Reply 4 October 2011 at 21:33

Leave a comment