All For Kids

All For Kids

Sizlerle daha önce paylaşmıştım, “All, forkids” Dergisi’nde “0 km. bızdıklar” ile ilgili ropörtajı. Mart sayısında yayınlanmıştı.

Her ne kadar çıkış noktam bir blog olsa da, yazılarımın basılı mecralarda yer alması bana ayrı bir mutluluk veriyor. (Ne de olsa hâlâ okuduğuna eliyle dokunmak isteyen bir kuşaktanım ben…)

İşte bu nedenle “All, forkids” Dergisi “Sizinle birlikte ne yapabiliriz, buluşsak, konuşsak…” deyince hiç tereddüt etmedim. Zaten sevdiğim konularda birileri “Birlikte ne yapabiliriz?” dediği noktada, gerek konunun beni cezbetmesinden, gerekse yeniliklere bayıldığımdan, içim kıpır kıpır oluyor. Bu kıpırtı hali de genelde beraberinde güzellikler getiriyor.

All For KidsÖte yandan, dergiyi elime almadan sizlere duyuru yapmak istemedim. Bir işin tamamlanmış halini görmeden haberini yaymayı sevmem oldu bitti. Emin olamam son halinden, yanlış bilgi vermekten çekinirim. Bilgi aktardıklarımın güvenlerini sarsmaktan korkarım…

Onun için bir aydır zor tutuyorum kendimi. Dilimi ısırıyorum. Sadece çok yakınımdaki birkaç kişiyle haberi  paylaştım, o kadar…

Amaaaa artık dergi çıktığına göre, göğsümü gere gere seslenebilirim sizlere: “0 km. bızdıklar” artık her ay “ALL, forkids” Dergisi’nde de sizlerle! Kimi zaman keyifli sohbetlerle, diğer zamanlar yazılarımızla sizlerle olacağız. Belki de sizlerden konu önerileri gelecek, onlara yer vereceğiz.

Bu ayki konuğum “İpek Ongun”du :).

Ama yazar yönünden çok anne yönüyle…

Bu Pazar malum Anneler Günü. İşte bu özel günün şerefine annemle bir söyleşi yaptım – tatlı, sıcak bir sohbet kıvamında… Bol resimli, keyifli.

Kaçırmayın derim 🙂

 

 

9 Comments

 1. Esra Demirbilek
  Bence bu güzel fotoğraf herşeyi özetliyor, hep böyle mutlu kalın Sevgiler
  Reply 2 May 2011 at 20:46
  • Defne
   Sağol Esracığım. İnşallah hepimiz sevdiklerimizle uzun birliktelikler yaşayalım. Çok sevgiler :)
   Reply 2 May 2011 at 21:30
 2. Annen
  Canım Kızım, Bir Anneler günü için bundan güzel, bundan anlamlı bir armağan olamaz. Benim için unutulmayacak bir anneler günü anısı olarak hep yüreğimde kalacak,inan, tıpkı anneannenle benim yaşadığımız bazı çok özel anneler günleri gibi...Çok çok teşekkürler... Ve sizler için hep ettiğim o duayı tekrarlayacağım. Tanrı seni ve Nilgün'ü, siz ikinizin beni mutlu ettiği gibi, kızlarınızla mutlu etsin. Nitekim onlar da şimdiden sizleri mutlu ediyorlar. İkinize de teşekkürler...Teşekkürler... Ben çok şanslı bir anneyim! Annen
  Reply 5 May 2011 at 13:27
 3. istanbbulum
  ipek ongunu o kadar çok seviyorum ki, onun kitaplarının bana katmış olduğu şeyler o kadar çok ki, ne kadar teşekkür etsem azdır. defne ablacım size ve annenize saygı ve sevgilerimi sunmak istiyorum bu harika paylaşımlar için çooook teşekkür ederim... :)
  Reply 29 June 2011 at 15:29
 4. hazal
  sevgili defne ongun anneniz ipek ongunun kitaplarıyla ilk buluştuğum anda "işte bu, aradığım kitap bu" dedim ve kısa bir süre sonra bir genç kızın gizli defteri serisini bitirdim. hem de hiç sıkılmadan. bu yüzden yaptığınız bu söyleşi için size teşekkür etmek istiyorum
  Reply 27 April 2014 at 15:10
 5. sena kunt
  bu siteyi taşlar yerine otururkeni okurken öğrendim.ve bir baktım yazarımızın kızının bloğu:) İpek Ongunun kitaplarını okurken asla sıkılmıyorum bir genç kızın gizli defteri serisini herhalde 5 kere falan bitirmişimdir:)ayrıca bende Ankarada yaşıyorum ama Mersinliyim(Gülnar:) o yüzden Ankara ve Mersini anlatırkende çok seviniyorum. seri devam etsin lütfen,okurken kendimi buluyorum romanları çok akıcı.. ayrıca sanırım Serra, İpek Hanım ve sizin karışımınız öyle değil mi? Bloga dönersek başarılı bir blog,çok iyi hazırlanılmış tebrikler;)
  Reply 2 September 2014 at 12:44
  • Serra pek çok kişinin karışımı aslında ama bu bilgiyi yazarın kendinden almak daha doğru olacaktır :) 0 km.Bızdıklar'ı beğenmenize de ayrıca çok sevindim :) Sevgiler :)
   Reply 4 September 2014 at 23:12

Leave a comment