Üyeliğinizi Yenilediniz mi?

Bir süre önce sizlere uzun uzun yazmıştım 0 km. Bızdıklar’daki tatlı değişimleri. Bu değişimlerle birlikte yeni bir üyelik sistemine geçtiğimizi belirtmiştim.

Pek çok kişi üyeliğini yeniledi veya daha önce üyeliği yoksa, bu vesileyle aramıza katıldı. Bu işlemi başarıyla gerçekleştiren sizlere hem teşekkür ediyor hem de hızlı çalışmanızdan dolayı tebrik ediyorum 🙂

Darısı bu mesajı göremeyenlerin, görüp de fırsat bulamayanların başına. Eğer “Ben tatildeydim, mesaj falan görmedim. Sen neden bahsediyorsun Defne?!” diyorsanız işte size o zaman aktardığım bilgiler:

Yeni üyelik sistemimiz daha güvenilir ve basit. Buna ek olarak, ileride olabilecek kampanyalardan ya da özel duyurulardan sizleri öncelikli olarak haberdar edebileceğiz.

Ancak bu sistemlerin iyi çalışabilmesi için yardıma ihtiyacım var. Haziran 2011 ortasından önce “0 km.Bızdıklar”a üye olduysanız, HEMEN yeniden ücretsiz bültenimize üye olmanızı rica edeceğim.

“Ama ben zaten üyeyim, hem de ilklerdenim” diyorsanız bile, hiç sorun değil, tekrar üye olabilirsiniz. Ben geçişleri sistemden takip edeceğim ama oldu da bir sorunla karşılaştınız, hemen bir mail atın bana, çözelim takıldığınız noktayı.

Eğer üye değilseniz, o zaman lütfen ve lütfen üye olma konusunu tekrar değerlendirin. Hiçbir zorluğu yok. Sizi mail bombardımanına da tutmayacağız. Sadece yeni yazılar yayınlandığında haberdar olacaksınız. (İşte bu nedenle ismi ‘Ücretsiz Bülten’)

Bir de yukarıda bahsettiğim gibi, özel kampanyalarımızı başkalarından önce duyabileceksiniz. Zararı yok, faydası çok 🙂

Faydalardan birine yakında şahit olacaksınız. Ama şu an söyleyemem çünkü bu bir sürpriz!

Yine de bir ipucu verebilirim: hepinizin çok sevdiğini düşündüğüm bir marka “0 km.Bızdıklar” üyelerine belirli bir dönem için çok özel bir imkân sunacak.

İşte size üye olmak/üyeliğinizi yenilemek için bir neden daha 🙂

Haydi şimdi ana sayfanın sağında yer alan üyelik bölümüne mail adresinizi girin ve size gelecek yönlendirmeleri takip edin.

Not: Üyeliklerini yenileyenlere bir süre için iki ayrı sistemden yeni yazılarımın duyurusu gelecek 🙁 Biliyorum mail yoğunluğunda aynı haberi iki defa almak sıkıcı olabiliyor ama kısa süre sonra, çoğunluğun geçişi sağlandığında, ilk sistemi iptal edeceğimizden artık sadece yeni sistemde duyuruları alıyor olacaksınız-yani yine tek mesaj gelecek. Birazcık sabır rica ediyoruz anlayacağınız 🙂

Leave a comment