Piyanoya’dan Sizlere Özel Notalar

Piyanoya ve sahibi Oya’yı sizlere daha önce “Piyanoya” başlıklı yazımda tanıtmıştım.

Bebek’te keyifli bir mekân Piyanoya. Piyano ve bale dersleri veriyorlar. Ortam çok güzel. Öğretmenler genç ve doğal. Bu nedenle çocuklarla iletişimleri gayet iyi.

Pekiiii bunları neden yazıyorum tekrar acaba?

Çünkü Piyanoya’nın sizlere bir sürprizi var! Ta ta taaaa… Ne mi?

0 km.Bızdıklar üyeleri için bale ve piyano derslerini kapsayacak çok özel bir kampanya yapıyor!

Kampanya Ekim ayı boyunca geçerli.

PiyanoyaPiyanoya’ya 31 Ekim 2012 tarihine kadar (31 Ekim günü dahil olmak üzere)  kayıt olan ilk 10 üyemiz 10% indirim kazanıyor. Bale ya da piyano seçeneklerinden herhangi birine kayıt yaptırmanız yeterli.

İndirime giden ilk yol “0 km.Bızdıklar” a üye olmanız. Kampanya ile ilgili kodlar üyelerimize yollanacak.

Bu nedenle, eğer üye değilseniz, “0 km.Bızdıklar” ana sayfada sağdaki “Ücretsiz bülten aboneliği” bölümüne e-mail adresinizi girmeniz yeterli olacaktır.

Böylece hem yeni yazılarımızdan, hem de ilerideki farklı kampanyalarımızdan haberdar olabileceksiniz. Mail bombardımanına tutulmayacaksınız. Benden söz size:)

Bir dakika, bitmedi henüz güzel notalar…

Piano for the young beginnerPiyanoya indirimin dışında, bale ve piyano ile ilgilinen miniklere birer hediye vermek istedi. Ancak bunun için üyelerimize bildirilecek eğlenceli soruları bızdığınızın cevaplaması önemli. En yaratıcı cevabı Piyanoya ekibi seçecek ve kazanan bızdığı ödüllendirilecek.

Piyano sorusunun en yaratıcı cevabı müzik kitabı, dans sorusunun en yaratıcı cevabı ise bale pabucu kazanacak. Sorular üyelerimize özel bir mailing ile ulaştırılacak.

Bol notalı, bol danslı günlere….

 

Leave a comment