MOM-Z 2012

Nedir bu diyorsunuz değil mi? Sayfanın sağında da duyuruyoruz bu etkinliği.

Yeni nesil çocuklar ve onların her dalda kolu olan, her şeye yetişen annelerini sembolize ediyor Mom-Z. Yani Z Kuşağı, internet çocukları ve onların annelerinin bir araya geldiği bir etkinlikten bahsediyoruz.

“Yeni anneler ve onlara ulaşmak isteyen ürün ve hizmetlerin bir arada olmasını sağlayacak olan, bilgi paylaşan, hizmet sunan, sağlayacağı network ve entegrasyon ile yeni nesil iş yapma biçimlerini update eden, amatörden profesyonele herkesin bir arada olmasını sağlayacak, sözünü söyleyeceği, iletişim kuracağı, başarının alkışlanacağı, dünyaya örnek gösterilecek işlerin konuşulacağı bir yeni paylaşım alanı“olarak anlatılıyor bu etkinlik.

12 Eylül günü saat 10:00-17:45 arası Haliç Kongre Merkezi’nde Bilişim Zirvesi’nin “Next Step” etkinliği olarak gerçekleşecek MOM-Z 2012 Summit.

Nasıl katılacaksınız? http://www.fikirannesi.com/mom-z-2012/ linkini tıklayıp davetiye istiyorum diyerek 🙂

Ben orada olacağım, en azından kızıcığın okuldan geliş saatine kadar. Katılabilirseniz görüşmüş oluruz.

3 Comments

 1. EceEÜ
  TEŞEKKÜRLER DEFNECİK :)
  Reply 6 September 2012 at 10:41
 2. Selamlar, Ben bu konferansa maalesef katılamadım. Bu yüzden izlenimlerinizi ve paylaşılan konuları içeren bir yazı yazsanız harika olur. Ben x-y-z jenerasyonları, farkları ve tüketici olarak nasıl yaklaşılması gerektiği ile ilgili bir eğitim almıştım. Çok keyifli ve bir okadar da ilginçti. Bu yüzden izlenimlerinizi merak ediyorum. Bu arada çok keyifle de sizi takip ediyorum. Tşk.ler Sevgiler
  Reply 14 September 2012 at 23:49
  • İpek Hanım, son yazım tam da sizin istediğiniz aslında :) Konferanstan önemli notlar... Yazıları keyifle takip ettiğinize çok sevindim. Sevgilerimle :)
   Reply 15 September 2012 at 18:54

Leave a comment