KidzMotto Tırtıl Kids’de

Kızıma bir oyuncak alırken bunun ona bir şey katmasına hep dikkat ettim. Olabildiğince…

Özellikle okul öncesi döneminde eline attığı şeylerin onu eğlendirirken işine yarayacak bir yönü de olsun istedim.

Bazı markalar bu anlamda benim favorim oldu. Hatta bir kısmıyla Bambino Oyuncak’ta etkinlik yaptık. O kadar sevdim yani 🙂

Şimdilerde KidzMotto’nun özenle oluşturduğu bir marka yelpazesi var ki küçük çocukları olan arkadaşlarıma ve tabii ki sizlere bahsetmeden geçemeyeceğim.

KidzMottoThe Purple Cow grubu: 

Seyahatte çantanıza atmak için harika oyuncaklar bence. Mıknatıslı, özel kutuları içerisinde son derece pratik ve eğlenceliler.

Neler mi var?

Avustralyalı oyuncak tasarımcısı “Inna Semadar” tarafından resimlenmiş, “Peri Masalları”nın  artistik bir yorumu ile yine aynı tasarımcının “Mıknatıs Dünyası”. Hayal gücünü zenginleştirdiği için psikologlar tarafından tavsiye edilen bu grupta konu başlıkları Harfler, Rakamlar, Çiftlik Hayvanları, Orman Hayvanları ve Meslekler. 3 yaş ve üzeri için öneriliyor.

Harita Medya – Çocuklar için resimlendirilmiş, 100 parçalı bir yapboz. Dünya ve Güneş Sistemi’ni keşfetmek için… 3 yaş ve üzeri için öneriliyor.

KidzMottoMıknatıslı Seyahat Oyunları – İşte ben bunlara bayıldım!

Şık ve kullanışlı, 12 çeşitten oluşan, pratik ince, seyahate uygun, teneke kutularda sunulan, klasik tabla oyunları.

İki tarafı da baskılı, mıknatıslı parçalardan oluşur.

KidzMottoGelelimGigi Bloksa…

Koli kartonlardan kendi alanınızı yaratın mantığıyla tasarlanmış bu oyun bence hem çok eğlenceli, hem de alanın nasıl farkı kullanılabileceğini yaşatarak anlatması açısından çok faydalı. Zaten ürünün matematiksel algı, alansal algı ve kişisel algıya yaptığı katkılardan dolayı,  bu üç ayrı alanda ödül ve sertifikası varmış.

Yine 3 yaş ve sonrası için uygun.

KidzMottoVe sırada yemyeşil bir ürün, BioViva Education: 

Bioviva firması 100% yeşil bir firma.  Kullandıkları malzemeler ve konular bu sebeple, çevreciliği ve evrenimizin her türlü korunmasını destekleyen temalardan oluşuyor.

Tamamen EU standartlarına uygun olarak, Fransa’da üretiliyor.

3 yaş ve üzeri için farklı konularda kutu oyunları  ve kartları var. Konular çevreyi korumakla, doğayla, ormandaki hayvanlarla ilgili.

Şimdiiii bu ürünler pek çok yerde satılıyor. Onları siteleri www.kidzmotto.com dan veya Facebook sayfalarından takip edebilirsiniz: https://www.facebook.com/kidzMotto

Tirtil Kids KidzMottoAmaaaa ilk etap tanışma için 23 Ocak, Cumartesi gününü takvimlerinize not edin lütfen. Saat 12:00-16:00 arasında 3 yaş ve üzeri bızdıklarınız Tırtıl Kids, Unique-Maslak’ta bu ürünlerle tanışabilir.

Şimdiden keyifli keşifler 🙂

Leave a comment