KidzMotto Çocuk Festivali

Çok şanslıyım ki yakın arkadaşlarım ortaya iyi işler çıkartma peşinde.

Akılları varsa yoksa yaptıkları faydalı olsun derdinde.

Her şeye rağmen üretmeye devam eden kişiler bunlar.

Daha iyi olsun diyen, pes etmeyen.

İşte o kişilerden biri de sevgili Ece Ermeç Üster.

Birkaç sene önce KidzMotto ‘yu yarattı Ece. Pek çok kişi yatırım yapmaktan çekinirken, “iyi iş satmıyor bizde” derken, o daha farklı düşündü. Amacı çocuklarımıza “akıllı oyuncaklar” sunmaktı. Çünkü çocuklar bizlerden çok daha açıklar her şeye. Sünger misali çekiyorlar onlara verilenleri. Eh, o zaman kaliteli, işe yarar ve tabii ki eğlenceli seçenekler sunalım ki eğlenirken gelişsinler.

Böylelikle KidzMotto “Akıllı çocuklar için akıllı oyuncaklar” ilkesiyle  dünya çapında ödüllü çocuk oyuncak markalarını Türkiye’ye getirdi.

Kidzmotto

Şimdi de kolları “KidzMotto Çocuk Festivali” için sıvadı.

8 Nisan 2017, Cumartesi günü 3-9 yaş çocuklara ve onların ebeveynlerine hitap edecek bu festival Ataşehir KidzMotto Etkinlik Merkezi’nde gerçekleşecek.

Neler mi olacak?

Birbirinden eğlenceli aktiviteler, çeşitli oyunlar, Yulia Zulfikari ile kitap okuma ve imza günü, Semin Yalman Yılmaz, Kalpte Yaşamak ile yoga atölyesi, Krafti Mrafti , Aysun Yalaza ile anneler gününe yönelik önlük boyama ve çiçek ekimi etkinliği, Nar-ı Ebru, Meltem Şimşek ile Ebru atölyesi, Anne Ticaret, ”Her Yaşa Akıl Oyunları” ile Oyun Tanıtımı, Hi-Q-Kids, Mine Çörtük ile Çocuklarda Dikkat Atölyesi, Fikir Terapisti Özlem Gezer ile eğlenceli çocuk Atölyeleri, Fırınsız Mutfak Atölyesi,  Renkli Kağıtlar ile Origami ve Quilling Atölyeleri, Kinder Müzik Atölyesi gibi çok çeşitli etkinlikler olacak.

Ebeveynler ise eğlenceli ürünlerin sergilendiği stantları ziyaret imkânı bulabilecekler.

Ayrıca çocuklarıyla birlikte “Yoga ile Meditasyon” deneyimi edinebilecek, dünyaca ünlü BrainFit akımı gibi çocukların gelişimini hedef alan bir çalışma ile ilgili de kapsamlı bilgi alabilecekler.

Sponsorları arasında, Unigo ve AquaTots firmalarının bulunduğu bu etkinlikte çeşitli hediyeler ve sürprizler misafirleri bekliyor olacak.

Üstelik giriş ücretsiz! Daha n’olsun!!! 🙂 🙂

KidzMotto Çocuk Festivali saat 11:00-17:00 saatleri arasında gerçekleşecek.

ADRES: KidzMotto Etkinlik Merkezi, Kayışdağı İnönü Mahallesi, Kartal Caddesi, No:55/A Ataşehir 34755 Istanbul
Telefon: (216) 576 03 70 – (542) 732 21 62

Leave a comment