Kâşifler İçin Aktivite

Kızıcık bilime meraklı. Keşfetmeyi, yeni şeyler üretmeyi ve onları denemeyi çok seviyor. Denedikten sonra da kendince eklemeler yapıp farklılık yaratmaya çabalıyor. Babası ile bu konuda çok iyi anlaşıyorlar.

Son zamanlarda evimize böyle “kâşif ürünleri” girmeye başladı. Eşim bu ürün gamını bulunca birer birer edinir oldu. Ve en büyük keyfi, haftasonu kızıyla aldığı kutuları açıp, içindekileri keşfetmek. İkisi de mest birer bilim adamı sanki.

Ben ürünlerin farkındayım ancak markasını bana sorsanız düne kadar söyleyemezdim. Ne zamanki Bambino Oyuncak’ın sahibi sevgili Aynur Çitçi heyecanla harika bir ürün gamıyla tanıştığının haberini verdi, o zaman bu ürünlerin bizim kullandıklarımız olduğunu anladım.

4M firması çevre dostu ürünleri ile dikkati çekiyor. Aynı zamanda çocukların (ve benim eşim gibi konuyla ilgili büyüklerin) bilim ile evde eğlenmelerini sağlıyor.

4MBizim kullandığımız ürünlerden birini katıldığımız bir dinozor aktivitesinin ardından almıştık. “Dinozor Dünyası” isimli kutuda dinozorlarınızı yapabilmeniz için kalıplar var. Bununla birlikte gerekli toz malzeme ve boyalar yer alıyor. Eğer fosforlu yapmak istiyorsanız yine malzemesi pakette. Dinozorlarınızı buzdolabı magneti olarak kullanmak istiyorsanız, bu seçenek de sizler için sunulmuş. Biz çok eğlendik. Hatta kızımız okulundaki bu ünite işlenirken, yaptıklarını götürerek katkıda bulunabildi.

4MBir diğer ürün ise “Hava İstasyonu” idi. Kutu içerisindeki malzemelerle kurduğunuz hava istasyonu, gerçeğinin minyatürü adeta. İklim değişikliklerini takip edebiliyorsunuz, kendi seranızı kurabiliyorsunuz, hava durumu hakkında bilgi edinebiliyorsunuz. Gerçekten çok keyifli ve öğretici bir ürün.

Böyle harika bir marka var da Aynur Hanım paylaşmadan rahat edebilir mi? Tabii ki hayır. İşte bu nedenle bu Cuma (9 Aralık) saat 16:45’te Etiler Alkent, Bambino Oyuncak’ta 4-8 yaş arası bızdıklar için 4M ile aktivite düzenliyoruz.  Besinlerden enerji üretmenin yollarını çocuklarınız keşfetsin ve çevre bilinçleri gelişsin istiyorsanız, hemen katılım için Aynur Hanım’a ulaşın. (Şu an altı çocuk için yerimiz var, benden söylemesi…)

Cuma günü görüşmek dileğiyle…

Kontakt Bilgileri: 0212-352 8182 / aynur@bambinooyuncak.com

 

 

3 Comments

 1. Merhabalar, '0 Kilometre Bızdıklar'ı Aynur Hn. sayaeside ben de keşfettim. Bıcırıkların dünyasını takip etmek beni de hem çok mutlu ediyor hem de enerjimi yüksek tutuyor. İyi ki hem onlar var hem de onlar için yazanlar, üretenler. Hepinizin yüreklerine sağlık:)))) Cuma günü görüşmek dileğiyle... Sevgiler,
  Reply 6 December 2011 at 13:31
  • 4M ürünleri de bizleri çok heyecanlandırıyor Saten Hanım. Cuma'yı hevesle bekliyorum :) Sevgiler.
   Reply 6 December 2011 at 14:13
 2. timur
  ürünler gerçekten çok güzel tanışmamıza vesile olan herkese teşekkürler...
  Reply 8 December 2011 at 01:05

Leave a comment