Duyduk Duymadık Demeyin: Son Aktivite Haftasını Kaçırmayın!!!

Evet, efendim “0 km.Bızdıklar” aktivitelerimiz bu hafta sonlanıyor, yeni okul dönemine kadar tabii ki 🙂

Herkes yavaş yavaş tatil programlarını, yaz okulu planlarını yaparken, biz de Bambino Oyuncak ve Tırtıl Kids ile son aktivitelerimizi planladık.

Tarih sırasına göre gidersek, öncelikle 15 Haziran, Çarşamba günü saat 16:30’da İstinye Park Tırtıl Kids’de buluşuyoruz. Bu duyuruyu aslında bir önceki 0 km. Haberler başlıklı yazıda yapmıştım ama okuyamayan varsa diye tekrar belirtmek istiyorum.

Bu sefer de Türkçe olarak harika kitaplar paylaşacağız miniklerle. Yine 4-6 yaş arası gruba hitap edecek bir okuma saati. Ama üç yaşındaki bızdığınız gelmek isterse kapımız her zaman açık. Ya da yedi yaşındaki şeker çocuğunuz seçilen kitaplardan sıkılmayacağını düşünüyorsa çok ama çok mutlu oluruz.

O zaman neymiş? Çarşamba günü Tırtıl Kids’de buluşuyormuşuzzzz… Ne güzel, ben şimdiden heyecanlandım 🙂

İkinci aktivitemiz ise 17 Haziran, Cuma günü saat 16:30’da Etiler Alkent Bambino Oyuncak’ta 3-6 yaş grubu için olacak. Aynur Hanım bu sefer de harika bir işbirliği yaptı ve Amerika’nın eğitici ahşap oyuncak konusunda bir numaralı markası Melissa&Doug ile aktivite düzenledi.

Melissa&Doug ürünleri

 

Melissa&Doug’ı biliyor olabilirsiniz. 20 yıldır eğitici, kaliteli, güvenli ve aynı zamanda eğlenceli oyuncaklar sunuyorlar. Neler var derseniz, sesli yapbozlardan, mıknatıslı giydirmelere, klasik ahşap oyuncaklardan, baskı setlerine kadar çok geniş bir ürün yelpazesine sahip.

Tüm Melissa&Doug ürünlerinde toksik olmayan boyalar kullanılıyor. Bizler gibi çocuklarımıza sağlıklı, kaliteli oyuncaklar sunmak isteyen anneler için gerçekten önemli bir detay diye düşünüyorum.

Melissa&Doug ürünleri

 

Yine benim gibi sizler de oyuncak alırken bir işe yarasın, eğitici yönü olsun istiyorsunuz, biliyorum.  Melissa&Doug oyuncakları çocukların manipülatif becerilerini, ince motor becerilerini, el-göz koordinasyonunu ve hayal gücünü geliştip, konsantrasyon, yaratıcılık ve problem çözme yeteneklerinin gelişmesine katkıda bulunuyor.

Peki, Cuma günü bizler ne yapacağız? Çok detay vermek istemiyorum birazı da sürpriz olsun diye ama Melissa&Doug’ın distribütörü KayrAda’dan sevgili Seda Çelikkanat, bızdıklara çeşitli oyuncaklardan bir kolaj yaptıracak. Biraz baskı setlerini kullanacağız, biraz boyama kitaplarını ve biraz da yapıştırmaları,… Harika şeyler yaratacağız. O minik elleri çalıştıracağız 🙂

Her zamanki sayı sınırlamamız yine mevcut. Dolayısıyla bize katılacaksanız bana ya da Bambino Oyuncak Aynur Hanım’a haber vermenizi rica edeceğiz.

Bambino Oyuncak: 0212-352 8182 / aynur@bambinooyuncak.com

 

Leave a comment