Çocuklar İçin Süt Dolu Kampanya

0 km.Bızdıklar köşem var diye söylemiyorum, “ALL,forkids” Dergisi işini ciddiye alıyor. Ekip olarak özeniyorlar gerçekten. En iyisini yapmaya çalışıyorlar.

Başlarda sadece çocuk modası üzerineyken, bir süredir zengin içeriğiyle dolu dolu bir dergi hâlini aldı. Üstelik iPad uygulaması var, online üyelik imkânı var. Ben de heyecanla yazı hazırlıyorum onlara her ay.

Amacım dergiyi övmek değildi ama dayanamadım işte, ne yapalım…

Bu ay “ALL,forkids”de benim iki yazım var. İlki kendi köşemde okullu hayat hakkında, ikincisi ise harika bir sanat mekânı olan “Art&Nature Workshop” ile ilgili. Çocuğunuzun bu keyifli sanat ve doğa ortamında bulunmasını isteyeceğinizi düşünüyorum. Detaylar dergide efendim 🙂

Bu iki yazının dışında “ALL,forkids”in bu ay sevilen modacı Özlem Süer ile harika bir kampanyası var. Bu kampanyanın amacı çocukları süt içmeye teşvik etmek.  “Bir modacı çocukları böyle bir konuda nasıl teşvik edebilir?”  diye düşünüyorsanız, işte detayları:

 

1-Çocuğunuzun süt içerken çekilmiş bir fotoğrafını info@ozlemsuer.com adresine yollayın.Sütün bardak ya da karton kutuda olması gerekiyor. 

2- Sonra,facebook’taki ÖZLEM SÜER HOUSE-NİŞANTAŞI  sayfasına gidin, ‘Beğen/Like’ butonuna tıklayın ve sayfada açılan ‘Özlem Süer ve Tetra Pak çocukları günde 2 bardak süt içmeye çağırıyor’ adlı albümden fotoğrafınızı takip edin.
3- Ardından, kampanya ile ilgili tüm detayları, son durumu ve bilgilendirici haberleri takip edebilmek için www.facebook.com/allforkids adresine girin ve Like butonuna tıklayın
4- 20 Eylül’e dek sürecek kampanya boyunca, en çok beğenilen 100 fotoğrafın sahiplerinden biri siz olun, Özlem Süer tasarımı T-SHIRT kazanın!

 
Önemli noktalar:
1-En çok Like alan fotoğraflar kazanacağından, kampanyayı tüm facebook arkadaşlarınızla paylaşırsanız şansınız artar.
2-Fotoğrafı yolladığınız mail’in açıklama kısmına çocuğunuzun adını, soyadını ve yaşını yazmayı unutmayın.
3-Her kişi kampanyaya sadece bir fotoğrafla katılabilecektir. .
4-Oy kullanırken, albümü beğenmeniz yeterli değildir. Fotoğrafı beğenmeniz gerekiyor.
5-ALL for kids’in facebook sayfasını takip etmeyenlerin başvuruları geçersiz sayılacaktır.

Sağlıklı ya da sağlıksız olmak çoğu zaman edindiğimiz alışkanlıklardan kaynaklanıyor. Siz de çocuğunuzu süt içmeye motive etmek ve bu alışkanlığı kazandırmak istiyorsanız, Özlem Süer ile “ALL,forkids”in bu harika kampanyası bir başlangıç olabilir.

 

Leave a comment