BOB

Geçenlerde elime harika bir kitap geçti. Sizler belki çoktan edinmişsinizdir. Ama ben yine de paylaşayım istedim. Kitabı elime aldığım andan itibaren kızıcığın kütüphanesine yerleştiremedim. Sürekli sayfaları çeviriyorum, aktiviteleri ben yapmak istiyorum. Sonra da kazık kadar kadın minicik çocuğun kitabına el koyar mı diye kendimi azarlıyorum… Bu yazıyla birlikte Maya’yı kitabıyla başbaşa bırakacağım. Söz!

Bahsi geçen kitap (Ay’daki Adam) Bob ve onun çok özel uzaylı köpeği Barry ile ilgili. Eğer bu isimler tanıdık geliyorsa vereceğim habere çok sevineceksiniz: Ay’ı çekip çevirmekle meşgul karakterlerimizin ilk kitabına şimdi de bir eğlence kitabı eklendi. Tanımıyorsanız hemen tanışmanızı öneririm.

Redhouse Kidz Çocuk Kitapları tarafından basılmış bu kalın ciltli kitapta Bob’u sevenler için pek çok aktiviteler var.

Bob ile uzayda eglenceBob ile Uzayda Eğlence isimli bu kitapta öncelikle Bob ve Barry’nin başından geçen heyecanlı bir macera anlatılıyor. Bunu takiben, uzaylı bilmeceler, Bob’un sevdiği yemek tarifleri, Güneş Sistemi’ndeki gezegenleri anlatan Galaksopedi, uzayı tanıma rehberi, çocuklara kitaptaki çeşitli aktivitilerde kullanabilecekleri çıkartma sayfaları, boyama sayfaları, bilmeceler ve benzeri pek çok keyifli aktivite sunuluyor.

Bob ile hayal gücünüzü zenginleştirirken, yüzünüzde bir gülümsemeyle kitabın sayfalarını çeviriyorsunuz.

Kitabın yazarı Simon Bartram, fiyatı 25 TL.

Detaylı bilgi için: www.redhouse.com.tr

Keyifli okumalar !

 

Leave a comment