BloomFest

Pek yakında sağlık peşinde olan siz sevgili okurlarımızı ilgilendirecek bir festival başlıyor!

“Daha iyi bir yaşam” hedefini güdenler için 25-26 Mayıs günleri Akaretler’de gerçekleşecek BloomFest’i kaçırmayın derim.

Ekinlik, dijital wellness sitesi Livetobloom.com’ un kurucusu Ceren Ceylan Ertaç ve Institute for Integrative Nutrition’dan ‘’Bütünsel Sağlık Koçluğu’’ sertifikalı Marka İletişim Danışmanı Pınar Özdemir Hotiç işbirliğiyle organize ediliyor.

Festivalde neler mi var?

Sağlık alanında uzman isimlerle sohbet, yaratıcı çalışmalar, sağlıklı yemekler ve “wellness” ilkesini benimsemiş markalar yer alacak.

BloomFest etkinliği kapsamında gerçekleştirilecek Wellness Deneyim Etkinlikleri Serisi’nde; bütünsel sağlık konularında birçok uzman panelist katılacak. Meditasyon, nefes teknikleri, sağlıklı beslenme, spor, kişisel gelişim, güzellik, yoga, aromaterapi, mindfulness, sound healing,  atıksız mutfak, beden farkındalığı, reiki ve astroloji gibi alanlarda bilgiler paylaşılacak.

Etkinlik biletleri Mobilet’ten alınabilecek.

Eylül 2017’de okuyuculara bilinçli bir sağlıklı yaşam farkındalığı sağlamak amacıyla kurulan hızla büyümekte olan dijital wellness mecrası Livetobloom.com, “wellness” kavramını pek çok açıdan ele alırken, iyi yaşam farkındalığını arttırıcı da pek çok etkinlik düzenlemekte.

Livetoblom hakkında daha detaylı bilgiye ise https://livetobloom.com/ sitesinden ulaşabilirsiniz.

Şimdiden sağlık dolu günler ve bol sağlıklı keşifler dilerim 🙂

Leave a comment