Anne Bundan Yine Yap!

Gurme Bebek’i duymuş muydunuz?

Bebeğimize ne yapsak, ne pişirsek diye düşünen ebeveynler için harika bir site.  Gurme Bebek ekibi tarifleri özenle hazırlıyorlar gerçekten. Şahit oldum.

www.gurmebebek.com şu an 28.000 ebeveyne danışmanlık yapıyor. Sorularını cevaplıyor. Onlara besinler hakkında ipuçları veriyor, menüler sunuyor.

Çalışan anne, ek besine geçiş gibi farklı konu başlıklarını da ele alıyor. Yani bizlerin besin anlamında destekçisi.

Şimdi ise bebekli aileler için yemek kitabını çıkarttı.

Sevgili Seda Öztezel haberi verdiğinden bu yana heyecanla kitabın çıkmasını bekliyorum. Nihayet satışa sunuldu.

Gurme Bebek“Anne Bundan Yine Yap!”, Uzm. Dr. Doktor Anıl Yeşildal, Uzm. Dyt. Müge Özyurt Şafak ve Uzm. Klinik Psikolog Özden Sevil Gülen tarafından onaylanmış.  Bu bence çok önemli. İşin uzmanı tarafından kitapların gözden geçirilmesi, bilgilerin doğruluğunun kontrolü biz ebeveynlere güven veriyor.

Kitapta neler mi var?

115 adet tarif var.

Çocukların ilk lokmalarından büyüyene kadar, ebeveynlerin ihtiyacı olan tüm bilgileri yaş dönemlerine göre ele alıyor ve her döneme uygun sağlıklı, yenilikçi tariflerle destekliyor. Şef Zeynep Karahan’ın tarifleri ile desteklenen “Anne Bundan Yine Yap!”, çocukların yemekle bir ömür sağlıklı bir ilişki kurmasını hedefliyor.

Günlük menüler, hastalıklarda beslenme, sebzeyi sevdirme, yanlış müdahalelerden kaçınma ve anne tavsiyeleri gibi beslenmenin birçok farklı boyutunu da ele alıyor.

Kitap www.gurmebebek.com ‘da ve www.annebundanyineyap.com ’da satışa sunuluyor.

Keyifli keşifler  🙂

2 Comments

  1. Kevser Şen
    Kızım Gökçe doğduğundan bu yana gurmebebek.com'u takip ediyorum, hangi tarifi yaptıysam çok sevdi.. Benim gibi mutfakla ilişkisi çocuk doğduktan sonra başlayanlara çok yardımcı bir site.. Emeği geçenlere teşekkürler..
    Reply 28 March 2016 at 11:34

Leave a comment