Aktiviteler Yakınınızda

Pek çok aktivite birbirini takip ediyor. Katıldıklarınız ile ilgili yorumlarınızı, varsa fotoğraflarınızı bekliyorum. Bu arada www.facebook.com/burcuveberkile sayfamızdaki resimler, paylaşımlar her geçen gün artıyor. Katkılarınız düşündüğünüzden çok daha önemli 🙂

Öncelikle, Bambino Oyuncak, ücretsiz ve birbirinden keyifli aktivitelerine 4M ile bu Cuma’da devam ediyor. 23 Nisan Çocuk Bayramı’nı Bambino’da kutlamaya devam edeceksiniz bu hafta.

Saat 17:00-19:00 arasında, 3-9 yaş arası bızdıklar Etiler Alkent’te Bambino’ya bekleniyor. 4M’in birbirinden farklı oyunları ile kendilerini geliştirecekler. Aktivite öncesinde çocuklar yaş gruplarına göre ayrılıp, kendilerine uygun çalışmayı yapmaları sağlanacak.

Hava nihayet ısındığı için, anneler de Bambino’nun girişinde yer alan bölümde rahat rahat oturabilecekler.

4M’in gerçekleştireceği bu aktivitede kullanılacak oyunlar arasında WEDGiTS (“WEDGiTS Bambino’da” başlıklı yazımıza bakarsanız ürün hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz) ve yine farklı bir yapı seti olan  ZOOB var. ZOOB’un diğer yapı setlerinden temel farklılığı, oluşturulan yapının hareket ettirilebiliyor olması.    

Bambino katılımı için rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için: aynur@bambinooyuncak.com / 0212-352 8182 / 0535-715 8045

İkinci aktivitemiz, bildiğiniz gibi 27 Nisan, Cumartesi günü saat 12:00’de Happy Nest’te. “Burcu ve Berk ile…” serisinden seçmeler ile birbirinden güzel İngilizce kitaplar okuyacağız. Yaş grubumuz 4-9 diyebiliriz. Ama kitap okunmasından hoşlanan 3 yaş grubunu da aramızda görmekten çok mutlu oluruz.

Veee önümüzdeki haftaya geçiyoruz.


Muzipo Kids30 Nisan, Salı günü STET (Sınır Tanımayan Ebeveynler Topluluğu) ile saat 16:00 itibariyle Muzipo Kids Kozyatağı’ndayız.

Muzipo’dan Gamze Hanım bu merkezi en kısa şekliyle bakın nasıl anlatmış:

Muzipo Kids, 2-12 yaş arası çocuklar için tasarlanmış Türkiye’nin ilk çocuk hareket üssü.

Çocukların 3 yaşından itibaren katılabildikleri hareket eğitimi spor eğitmeni eşliğinde oyunlarla harmanlanmış temel hareketler, denge, tırnmanma, koordinasyon, sıçrama, duruş ve dayanıklılık becerilerini geliştiriyor.18 aydan itibaren ise oyun grubu kısmında çocuklar, kendi yaşıtlarıyla oynamanın, paylaşmayı öğrenmenin, atölye çalışmalarında yaratıcılıklarını özgürce ortaya koymanın tadına varıyor.

Muzipo Kids’in eğitim içeriği çocuklara hareket etme özgürlüğü sağlayan, özgüvenlerinin gelişimini destekleyen bilimsel bir programdan oluşuyor. Burada ilk kalıcı arkadaşlıklarının temellerini atıyorlar, rekabetin olmadığı enerjisi yüksek  güvenli bir ortamda olmanın mutluluğuyla çocukların duygusal ve bilimsel zeka gelişimlerine katkıda bulunuyoruz.

Kil, ebru atölyesi, yaş gruplarına göre İngilizce ve drama derslerinin olduğu, doğum günü partilerinde en özel günlerini unutulmaz kıldığımız tam bir çocuk kulübüyüz.

Neler mi yapacağız? Saat 16:00’da 3-5 yaş grubuna, 17:00’de ise 6-9 yaş grubuna “Burcu ve Berk ile…” serisinden hikâyeler okuyacağız. Ardından her iki grubun ayrı ayrı kendi hikâyelerini yaratmalarını sağlayacağız. Onlara gerekli malzemeleri verip, kendi yaratıcılıklarının kağıda dökülmesini seyredeceğiz.

Muzipo’nun 20 kişilik kontenjanı var. Bu nedenle bızdığınızın bizimle olmasını istiyorsanız, rezervasyon yapmayı lütfen ihmal etmeyin 🙂

Detaylı bilgi ve rezervasyon için:

istanbulkozyatagi@muzipo.com / www.muzipo.com / 0216-363 2682

Şakacı Sokak. Deval Apt. 45/A
Kozyatağı  

Keyifli aktiviteler 🙂

 

 

 

2 Comments

  1. DİLEK
    Defne Hanım, benim de 2,5 yaşında bir kızım var.Kızımın bu etkinliklere katılmasını çok isterim. Biz İzmit'te yaşıyoruz.Acaba İzmit'te de bildiğiniz böyle yerler varmıdır.
    Reply 26 April 2013 at 10:06
    • Dilek Hanım, merhaba :) İzmit'te bildiğim bir yer yok ama bunun duyurusunu yapacağım. Mutlaka bir aktivite buluruz diye umut ediyorum :) Sevgilerimle
      Reply 29 April 2013 at 16:20

Leave a comment